Radioactivity (7.x-2.14) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: History
ur: ہسٹری
