Radioactivity (7.x-2.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો
