Radioactivity (7.x-2.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Advanced
hi: विकसित

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Port
hi: पोर्ट

en: Machine name
hi: मशीन नाम
