Radioactivity (7.x-2.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
