Radioactivity (7.x-2.3) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Advanced
ca: Avançat

en: Security
ca: Seguretat

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Machine name
ca: Nom-màquina
