Radioactivity (7.x-2.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Port
sl: Vrata

en: Machine name
sl: Strojno ime
