Radioactivity (7.x-2.6) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Security
tr: Güvenlik

en: Entity
tr: Nesne

en: Percentage
tr: Yüzde

en: Host name
tr: Sunucu adı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Energy
tr: Enerji

en: Administer radioactivity
tr: Radioactivity yönet

en: Manage Radioactivity settings and profiles.
tr: Radioactivity ayarları ve profillerini yönetin.

en: Radioactivity field
tr: Radioactivity alanı

en: Energy amount
tr: Enerji miktarı

en: Set the energy of a field
tr: Bir alanın enerjisini ayarla

en: Energy level
tr: Enerji düzeyi

en: Maximum energy
tr: Ençok enerji
