Radioactivity (7.x-2.7) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Port
bn: পোর্ট

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
