Radioactivity (7.x-2.7) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Advanced
ro: Avansat

en: Entity
ro: Entitate

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii
