Radioactivity (7.x-2.7) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Entity
sk: Entita

en: Percentage
sk: Percent

en: Machine name
sk: Strojový názov
