Radioactivity (7.x-2.8) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
