Radioactivity (7.x-2.8) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: OK
ne: ठिक छ

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Machine name
ne: मशीन नाम
