Radioactivity (7.x-2.8) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Port
th: พอร์ต

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
