Radioactivity (7.x-2.9) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: History
cs: Historie

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Percentage
cs: Procenta

en: More information
cs: Více informací

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Time period
cs: Časové období
