Radioactivity (7.x-2.9) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: History
dz: རྒྱལ་རབས།
