Radioactivity (7.x-2.9) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Note:
el: Σημείωση:

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: History
el: Ιστορικό

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Port
el: Θύρα

en: Entity
el: Οντότητα

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: More information
el: Περισσότερες πληροφορίες

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
