Radioactivity (7.x-2.9) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: History
et: Ajalugu

en: OK
et: Olgu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Entity
et: Olem

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
