Radioactivity (7.x-2.9) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Note:
fr: Note :

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: History
fr: Historique

en: Advanced
fr: Avancé

en: Security
fr: Sécurité

en: Entity
fr: Entité

en: Percentage
fr: Pourcentage

en: Accuracy
fr: Précision

en: More information
fr: Plus d'information

en: Host name
fr: Nom d'hôte

en: Machine name
fr: Nom système

en: Two days
fr: Deux jours

en: Energy
fr: Énergie

en: How to use
fr: Comment l'utiliser
