Radioactivity (7.x-2.9) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: History
he: היסטוריה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Security
he: אבטחה

en: Port
he: פורט

en: Entity
he: יישות

en: More information
he: מידע נוסף

en: Machine name
he: שם מכונה
