Radioactivity (7.x-2.9) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: History
ja: 履歴

en: Advanced
ja: 高度

en: Security
ja: セキュリティー

en: Port
ja: ポート

en: Entity
ja: エンティティ

en: Percentage
ja: パーセンテージ

en: More information
ja: 詳細情報

en: Host name
ja: ホスト名

en: Machine name
ja: システム内部名称
