Radioactivity (7.x-2.9) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: History
jv: Sejarah

en: Advanced
jv: Mahir

en: Security
jv: Jagabaya

en: More information
jv: Katrangan selengkapé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
