Radioactivity (7.x-2.9) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: History
pa: ਅਤੀਤ
