Radioactivity (7.x-2.14) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: History
af: Geskiedenis
