Radioactivity (7.x-2.14) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: History
eu: Historia

en: OK
eu: Ados

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Port
eu: Ataka

en: Entity
eu: Entitatea

en: More information
eu: Informazio gehiago

en: Machine name
eu: Makinaren izena
