Radioactivity (7.x-2.14) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: History
hy: Պատմություն

en: Port
hy: Պորտ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
