Radioactivity (7.x-2.9) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: History
lv: Vēsture

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Security
lv: Drošība

en: Port
lv: Ports

en: Entity
lv: Entītija

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
