Radioactivity (7.x-2.14) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Description
nn: Beskriving

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: History
nn: Historikk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Six hours
nn: Seks timar
