Radioactivity (7.x-2.14) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Settings
oc: Paramètres

en: Note:
oc: Nòta :

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: History
oc: Istoric

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Advanced
oc: Avançat

en: Port
oc: Pòrt

en: Entity
oc: Entitat

en: More information
oc: Més informacion

en: Machine name
oc: Nom sistèma
