Radioactivity (7.x-2.14) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
os: Префикс

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: History
os: Истори
