Radioactivity (7.x-2.14) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: History
te: చరితం

en: OK
te: సరే

en: More information
te: మరింత సమాచారం

en: Host name
te: హోస్టు పేరు
