Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: none
ar: لا شيء

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Code
ar: الكود

en: Property
ar: الخاصية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
