Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Description
be: Апісанне

en: none
be: няма

en: Notes
be: Заўвагі

en: Code
be: Код

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне
