Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Description
ca: Descripció

en: none
ca: cap

en: Code
ca: Codi

en: Property
ca: Propietat

en: Default value
ca: Valor predeterminat
