Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Description
cs: Popis

en: none
cs: žádné

en: Notes
cs: Poznámky

en: Code
cs: Kód

en: Default value
cs: Výchozí hodnota
