Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: none
da: ingen

en: Notes
da: Noter

en: Code
da: Kode

en: Property
da: Egenskab

en: Default value
da: Standardværdi
