Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: none
el: κανένα

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Code
el: Κωδικός

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή
