Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Description
eu: Azalpena

en: none
eu: bat ere ez

en: Notes
eu: Oharrak

en: Code
eu: Kodea

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
