Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Description
he: תיאור

en: none
he: ללא

en: Notes
he: הערות

en: Code
he: קוד

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל
