Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: none
hu: nincs

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Code
hu: Kód

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Example 1. Simple radios select
hu: 1. példa: egyszerű rádiógombos kiválasztás

en: Select image:
hu: Kép kiválasztása:

en: Select country:
hu: Ország kiválasztása:

en: Example 6. Columns.
hu: 6. példa: oszlopok

en: Example 7. Custom CSS.
hu: 7. példa: egyedi CSS
