Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Description
it: Descrizione

en: none
it: nessuno

en: Notes
it: Note

en: Code
it: Codice

en: Property
it: Proprietà

en: Default value
it: Valore predefinito
