Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: none
nl: geen

en: Notes
nl: Notities

en: Property
nl: Eigenschap

en: Default value
nl: Standaardwaarde
