Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Description
pl: Opis

en: none
pl: brak

en: Notes
pl: Notatki

en: Code
pl: Kod

en: Property
pl: Właściwość

en: Default value
pl: Wartość domyślna
