Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Description
ru: Описание

en: none
ru: нет

en: Notes
ru: Примечания

en: Code
ru: Код

en: Property
ru: Свойство

en: Default value
ru: Значение по умолчанию
