Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: none
tr: hiçbiri

en: Notes
tr: Notlar

en: Code
tr: Kod

en: Property
tr: Özellik

en: Default value
tr: Varsayılan değer
