Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Description
uk: Опис

en: none
uk: немає

en: Notes
uk: Примітки

en: Code
uk: Код

en: Property
uk: Властивість

en: Default value
uk: Базове значення
