Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: none
vi: không có

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Code
vi: Mã

en: Property
vi: Thuộc tính

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
