Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: none
bo: མེད

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས
