Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: none
de: keine

en: Notes
de: Hinweise

en: Property
de: Eigenschaft

en: Default value
de: Standardwert

en: Select image:
de: Bild auswählen:
