Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Description
fa: توضیحات

en: none
fa: هیچ

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Code
fa: کد

en: Property
fa: ویژگی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض
