Radios Select (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Description
fi: Kuvaus

en: none
fi: ei yhtään

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Code
fi: Koodi

en: Property
fi: Ominaisuus

en: Default value
fi: Oletusarvo
